דפנה קצור לסלו, סדנאות צילום לימי גיבוש וכייף לחברות ארגונים וקבוצות. מסיבת רווקות בטבע: "לגלות עולמות חדשים"

By daphna_katzor 3 שנים ago

בעולמנו הוויזואלי, בו לנראות ולתמונה עוצמה והשפעה רבה, באווירה מיוחדת, אני, דפנה קצור מציעה סדנת צילום ייחודית שכמוה טרם חוויתם; נחשפים לעולם הקסום של הצילום בכל מקום בחיק הטבע, משתעשעים בתלבושות ותחפושות שונות לפי בחירת המשתתפים ומגלים זה את זה מחדש בעזרת עולם הצילום.
נושאי הסדנא:
• מחוץ להקשרו –
נתנסה בטכניקה מיוחדת בה ניתן להשתמש בזוויות הראיה של עדשת המצלמה(זווית רחבה, רגילה או טלה) המאפשרת הגדלה ויזואלית של האביזרים הקרובים לעדשה לעומת הטבע הנשקף ברקע, הנראה קטן ובלתי מציאותי או התקרבות לפרט קטן(צילום מאקרו) מהנושא הנותן לו משמעות שונה לחלוטין מאשר במציאות. התוצאה סוריאליסטית לחלוטין, מרתקת ויצירתית.
• צילום עם מראות –
נכיר טכניקת צילום ייחודית של דימויים המשתקפים במראה, לפי בחירת המשתתפים, באמצעותה ניצור קומפוזיציה על ידי הטיית המראות בזוויות המשקפות דימויים שונים ומשלבות את הרקע בו נמצאות המראות או דיוקנים הדדיים של המשתתפים זה את זה. התוצאות הן קסומות ומרתקות.
• צילום דיוקן מול האור ב"שעות הקסם" –
בשעות אחר הצהריים המיוחדות, הנקראות "שעות הקסם", השמש מתחילה לשקוע ויוצרת אור בעל צבעוניות חמה, הרוויה בגווני אדום, כתום וצהוב.
ניתן להשתמש באור ייחודי זה לצילום דיוקן הדדי של המשתתפים עם שימוש בהילת האור של קרני השמש השוקעת סביב הדמות המצולמת, המתקבל זוהר ומחמיא.
• "הכל זהב"-
צילום חפצים מוזהבים ושקופים מול אור השמש השוקעת ב"שעות הקסם" היוצר אור בעל גוונים חמים וזהובים ומעניק לחפצים בשילוב הנוף מראה מרתק וקסום.

חוויה שוברת שגרה, מעשירה, הומוריסטית ומגבשת.

הסדנא מועברת על ידי דפנה קצור, צלמת פרסום ועיתונות מקצועית (דיוקנים/אפנה מעריב)בעלת נסיון רב ואומנית פיסול וצילום.

Category:
  כללי

Call Now