סדנת צילום חווייתית בחופשת הקיץ

 

סדנת צילום חווייתית לגילאי 8-17 בה הופכים התלמידים לאמנים בעזרת המצלמה, האור ותכונות האופי הייחודיות לכל אחד מהם. משתתפי הסדנא מתנסים בצילומי סטודיו ובצילומי חוץ ונותנים ביטוי אישי לנושאים הקרובים לחייהם ולסביבתם.

סדנת צילום חווייתית לגילאי 8-17 בה הופכים התלמידים לאמנים בעזרת המצלמה, האור ותכונות האופי הייחודיות לכל אחד מהם. משתתפי הסדנא נותנים ביטוי אישי לנושאים הקרובים לחייהם ולסביבתם ורוכשים מיומנויות כגון כושר ריכוז, התמודדות עם קבלת החלטות, פיתוח אחריות וסבלנות ויכולת העברת מסרים.

הסדנא משלבת צילומי סטודיו וצילומי חוץ, לרבות הבנת טכניקת הצילום הקלאסית ושילובה עם טכניקת הצילום הדיגיטלית העכשווית. התלמידים משתמשים ביכולות המצלמה המתקדמות על מנת ליישם את רעיונותיהם האמנותיים.

כל משתתף מקבל במהלך הסדנא הגדלות של עבודותיו וכן חולצה עם הדפס של אחת מיצירותיו או שי אחר. קבוצות בנות 6-8 משתתפים לפי קבוצות גיל.

הסדנא מתקיימת בסטודיו מקצועי לצילום המאובזר בציוד מתקדם, בתאורות צילום, באפקטים מיוחדים, ברקעים ובמגוון עשיר של אבזרים ותלבושות. הסדנא נערכת בהדרכתה האישית של דפנה קצור-לסלו. בוגרת מגמת הצילום במכללה לאמנות של ויצ"ו-חיפה, דפנה הנה צלמת מקצועית בעלת ניסיון רב-שנים בצילום פורטרטים ואופנה עבור עתון "מעריב", כמו גם בצילומי פרסום עבור חברות פרסום וגופים שונים. זאת ועוד, דפנה הנה אמנית היוצרת עבודות אמנות וצילום דיגיטלי, אותן הנה מציגה בתערוכות בארץ ובעולם.

Call Now