סדנת צילום למסיבת רווקות בטבע "לגלות עולמות חדשים"

סדנת צילום למסיבת רווקות בטבע

בעולמנו הוויזואלי, בו לנראות ולתמונה עוצמה והשפעה רבה, באווירה מיוחדת, אני, דפנה קצור מציעה  – סדנה ייחודית שכמוה טרם חוויתם.

סדנת צילום למסיבת רווקות בטבע

נחשפים לעולם הקסום של הצילום בכל מקום בחיק הטבע, משתעשעים בתלבושות ותחפושות שונות לפי בחירת המשתתפים ומגלים זה את זה מחדש בעזרת עולם הצילום.

נושאי הסדנה:

• מחוץ להקשרו –
נתנסה בטכניקה מיוחדת בה ניתן להשתמש בזוויות הראיה של עדשת המצלמה (זווית רחבה, רגילה או טלה) המאפשרת הגדלה ויזואלית של האביזרים הקרובים לעדשה לעומת הטבע הנשקף ברקע.

הנשקף בטבע הנראה קטן ובלתי מציאותי או התקרבות לפרט קטן (צילום מאקרו) מהנושא הנותן לו משמעות שונה לחלוטין מאשר במציאות. התוצאה סוריאליסטית לחלוטין, מרתקת ויצירתית.

• צילום עם מראות
נכיר טכניקת צילום ייחודית של דימויים המשתקפים במראה, לפי בחירת המשתתפים, באמצעותה ניצור קומפוזיציה על ידי הטיית המראות בזוויות המשקפות דימויים שונים ומשלבות את הרקע בו נמצאות המראות או דיוקנים הדדיים של המשתתפים זה את זה. התוצאות הן קסומות ומרתקות.

• צילום דיוקן מול האור ב"שעות הקסם" –
בשעות אחר הצהריים המיוחדות, הנקראות "שעות הקסם", השמש מתחילה לשקוע ויוצרת אור בעל צבעוניות חמה, הרוויה בגווני אדום, כתום וצהוב.

ניתן להשתמש באור ייחודי זה לצילום דיוקן הדדי של המשתתפים עם שימוש בהילת האור של קרני השמש השוקעת סביב הדמות המצולמת, המתקבל זוהר ומחמיא.

• "הכל זהב"-
צילום חפצים מוזהבים ושקופים מול אור השמש השוקעת ב"שעות הקסם" היוצר אור בעל גוונים חמים וזהובים ומעניק לחפצים בשילוב הנוף מראה מרתק וקסום.

סדנת צילום למסיבת רווקות בטבע היא חוויה שוברת שגרה, מעשירה, הומוריסטית ומגבשת.

הסדנא מועברת על ידי דפנה קצור, צלמת פרסום ועיתונות מקצועית (דיוקנים/אפנה מעריב) בעלת נסיון רב ואומנית פיסול וצילום.

התקשרי אלי – ואתאר לך את החוויה של סדנת צילום למסיבת רווקות בטבע.

דפנה לסלו קצור 050-7360394

דפנה אמנית רב תחומית, צלמת מקצועית

בוגרת מכללת ויצ"ו-חיפה, ובעלת נסיון של למעלה מ-28 שנים במהלכן עסקה בין היתר בצילום דיוקנאות עבור עיתון "מעריב" וכן בצילום מסחרי (פרסום ואפנה) עבור גופים וחברות.
דפנה הנה אמנית העוסקת בפיסול ובצילום אמנותי דיגטלי, ומציגה ממגוון עבודותיה בגלריות ובמוזיאונים בארץ ובעולם.

Daphna-Laszlo-Katzor